Podziel się z nami swoim zdaniem.

Naturalni regionalnie SP3

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych i pouczających zajęć na ścieżce edukacyjnej. Uczniowie i opiekunowie koła regionalnego ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Siemianowic Śląskich

Inżynieria Środowiska, Politechnika Opolska

Studenci z Politechniki Opolskiej kierunku Inżynieria Środowiska o specjalności Gospodarka wodno-ściekowa 2015/2016 bardzo dziękują za poświęcony czas i możliwość zwiedzenia Oczyszczalni. Było to dla nas praktyczne poszerzenie wiedzy z zakresu przedmiotu Oczyszczania Ścieków, ponieważ nie o wszystkim możemy dowiedzieć się z zajęć. Nadal jesteśmy pełni podziwu, że cały proces technologiczny nie wydziela charakterystycznego zapachu. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość wizyty u Państwa.

Politechnika Opolska Iś GWS

Politechnika Opolska , Iś składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na terenie Oczyszczalni Ścieków Gigablok. Dzięki uprzejmości Państwa, studenci jak i wykładowcy mogli wysłuchać ciekawej "opowieści" praktyka i zapoznać się z nowoczesnymi procesami technologicznymi oczyszczania ścieków. Ciekawy sposób prowadzenia prezentacji i wiele uzyskanych informacji na pewno wzbogaci wiedzę teoretyczną . Dziękujemy za zaangażowanie, mamy nadzieje na dalszą owocną współpracę. opiekunowie PO IŚ

Szkoła Podstawowa nr 22 w Katowicach

W imieniu uczniów klasy drugiej bardzo dziekujemy za ciekawe zajęcia, ukazanie w sposób przystepny dla dzieci procesu oczyszczania wody i możlwiosć zwiedzania ścieżki edykacyjnej Gigablok. Uczniowie dowiedzieli się nie tylko dlaczego oczyszcza się wodę ale również jak nalezy dbac o nią i dlaczego jest tak ważna dla każdej żywej istoty. Dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie Uczniwoie wraz z opiekunami

Prywatne Gimnazjum Amicus w Katowicach

W dniu Światowego Dnia Wody młodzież Gimnazjum Amicus miała okazje zapoznać się z ścieżką edukacyjną Gigablok. Była to dla nich bardzo ważna lekcja o tym jak należy dbać o środowisko wodne w mieście, w którym żyjemy. Jeszcze raz dziękujemy za opiekę merytoryczną.

Celina

Cześć, fajna strona, gratuluję ciekawego pomysłu. Pozdrawiam. -------------------- Polary.

Karolina

Świetna strona, można tu znaleźć wiele ciekawych informacji.
Gratuluję fajnego pomysłu, pozdrawiam.
P.S. Zapraszam także do odwiedzenia Avene .

Pawełek

Cześć, zajrzałem na tą stronę przez przypadek, jednakże trafiła do mego gustu! Z pewnością będę zaglądać tu systematycznie!!! :-) 

Arkadiusz

Gratuluje dobrze wykonanej i ciekawej strony! Pozdrowienia dla autorów oraz wszystkich odwiedzających. Norma EXPERT

Wydział Farmaceutyczny z OML,Śląski Uniwersytet Medyczny,

W imieniu studentów kierunku ANALITYKA(Wydziału Farmaceutycznego z OML,Śląskiego Uniwersytetu Medycznego)uczestniczących w zajęciach prowadzonych przez pracowników GIGABLOK, w ramach ścieżki dydaktycznej składamy podziękowania za bardzo dobrze zorganizowaną prezentację. Jednocześnie pragniemy wyrazić uznanie za wspaniałą, nowoczesną organizację technologii i systemu kontroli (w tym kontroli mikrobiologicznej) procesu oczyszczania wód.
Pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Biotechnologia II - SUM

Zakład Higieny, Bioanalizy i Badania Środowiska Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, składa podziękowania za poświęcenie cennego czasu i umożliwienie przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na terenie Oczyszczalni Ścieków Gigablok.
Powyższe zajęcia stanowią część programu dydaktycznego w ramach przedmiotu „Ekologia z elementami ochrony środowiska”, prowadzonego dla studentów II roku Kierunku Biotechnologii.
Dzięki uprzejmości Państwa, studenci jak i wykładowcy tutejszej Uczelni mogli zapoznać się z nowoczesnymi procesami technologicznymi oczyszczania i dezaktywacji ścieków. Zapoznali się z inwestycjami proekologicznymi prowadzonymi i wdrażanymi na terenie w/w jednostki.
Wzbogacenie wiedzy teoretycznej o doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie jest niewątpliwie bardzo ważnym elementem kształcenia świadomości młodego pokolenia.
Dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie, pozostając w nadziei dalszej, owocnej współpracy.

Studenci

Aras

Gratuluje dobrze wykonanej i ciekawej strony! Pozdrowienia dla autorów oraz wszystkich odwiedzających. Intercenbud

Janusz

Fajna stronka. Powodzonka. Grafika spoko, jest na czym zawiesić oko. Norma PRO

Hanka

Ciekawa stronka. Fajna grafika. Pozdrawiam. Przeglądy rejestracyjne Bydgoszcz FORDON

Przemek

Fajna stronka. Powodzonka. Grafika spoko, jest na czym zawiesić oko. SEKOCENBUD

Przemek

Gratuluje dobrze wykonanej i ciekawej strony! Pozdrowienia dla autorów oraz wszystkich odwiedzających. 

Asia

Pozdrowienia dla prowadzących stronkę. Bardzo fajna strona. Godna polecenia. Pozdrawiam! Norma STANDARD

Arek

Ciekawa stronka. Fajna grafika. Pozdrawiam. Norma PRO

Darek

Pozdrowienia dla prowadzących stronkę. Bardzo fajna strona. Godna polecenia. Pozdrawiam! Norma PRO, Norma STANDARD

Andrzej

Bardzo dobrze zrobiona stronka. Powodzenia! :) Norma PRO

Add guestbook entry

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.